سلام مهمان گرامي؛
به انجمن تخصصی ماهواره و شیرینگ آذرست
خوش آمدید

براي مشاهده سایت ماهواره اذرست با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

سایت آذرست ، هیچ مسولیتی در قبال کالا یا خدمات مورد تبلیغ نداشته و هیچ کالایی را به فروش نمی رساند.

صفحه 81 از 81 نخستنخست ... 3171798081
نمایش نتایج: از 801 به 804 از 804
  1. Top | #801

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    266 بار در 101 پست

پیش فرض پاسخ : هرگونه سئوال و مشکلات رسیور هایوژن و ای کلاس رو اینجا مطرح کنید

نظرتون رو راجع به ای کلاس فول اچ دی سان4 یا جی9 جی 9
    نسبت به ای استار30000 مگا یا استارمکس ایکس100 سوپر

2. # ADS

3. Top | #802

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    0 بار در 0 پست

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم عرض کنم خدمت شما بنده یک رسیور 9696x pvr ای کلاس دارم به تازه گی یه مشگلی واسش پیش اومده کانالهای که فرکانس افقی دارند بدون مشگل پخش میشه اما کانالهای که فرکانس عمودی دارند به هیچ عنوان پخش نمیکنه و فقط یه صدای پارازیتی دارند میتونی راهنمای کنی مشگل از چیه تشکر

4. Top | #803

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>salarvandstrong> نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم عرض کنم خدمت شما بنده یک رسیور 9696x pvr ای کلاس دارم به تازه گی یه مشگلی واسش پیش اومده کانالهای که فرکانس افقی دارند بدون مشگل پخش میشه اما کانالهای که فرکانس عمودی دارند به هیچ عنوان پخش نمیکنه و فقط یه صدای پارازیتی دارند میتونی راهنمای کنی مشگل از چیه تشکر
    دوست عزیز النبی رو چک کن سالم باشه بایه دستگاه دیگه هم چک کن اگه ایراد نداشت مشکل از برق دستگاهه به تعمیرکار نشون بده یا برد تغذیه ایراد داره یا خازن مربوط به تیونر در برد اصلی

5. Top | #804

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    0 بار در 0 پست

سلام من ریسیور سان ۱ دارم موقع ابدیت اشتباهی فلاش مموری را دراوردم حالا روی صفحه اول که نوشته بوت لودر مانده میشه راهنماییکنید چکار کنم با سپاس

صفحه 81 از 81 نخستنخست ... 3171798081

کلمات کلیدی این موضوع